Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 500 581 774 info@apelazienki.pl

Kolekcja Vesta

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Vesta

Vesta to kolekcja hiszpańskich płytek gresowych heksagonalnych imitujących naturalnych kamień które kupisz w sklepie Ape Łazienki. Ciekawa propozycja kafli na modne obecnie trendy płytek typu lastryko i imitacji kamienia, dodatkowym ich atutem jest kształt, płytki oferowane są w wersji heksagonalnej. Na kolekcję tą składają się płytki Vasta grey, Vesta White, Vesta Silver, Kaleidos Grey i Kaleidos Blue. Płytki produkowane są w formacie 25x22. Kafle Vesta to hiszpańskie płytki gresowe z oferty fabryki Codicer o uniwersalnym zastosowaniu, możemy położyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki tarasowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na elewację.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij