Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Hextangram Fabric

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hextangram Fabric

Kolekcja Hextangram Fabric to płytki gresowe heksagonalne utrzymane w odcieniach ziemnych. Na kolekcję tą składają się dwa rodzaje płytek Hextangram Fabric Taupe i Hextangram Fabric Grey. Są to płytki matowe produkowane w formacie 28,5x33cm. Powierzchnia płytki wizualnie przypominają odbicie wzoru tkaniny podkreślona wzorem geometrycznym w różnych odcieniach kolorów brązu i szarości. Struktura wzoru jest tak dobrana iż części wzoru zdaje się lśnić lekko metalicznie. Bardzo modne kolorystyka oraz struktura powodują że jest to seria płytek odpowiadających na najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Hextangram Fabric to kafle o uniwersalnym, bardzo szerokim zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, czy płytki na podłogę. Są to płytki gresowe jednak przewidziane do stosowania wewnątrz. Modny wzór, ciekawa kolorystyka, szerokie zastosowanie tworzy idealne połączenie dla płytek które możemy stosować jako modny element aranżacj pomieszczeń mieszkalnych typu kuchnie, łazienka, salon jak i obiektów publicznych typu restauracje, kawiarnie, biura. 

Zastosowanie:płytki ścienne, płytki podłogowe,płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij