Menu

Kategorie

Kolekcja Hoxo

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Hoxo

Hoxo Mix 16x33 cm to wzorzysta płytka gresowa o matowej powierzchni w tzw. kształcie provenzal. Kolekcja w modnych odsłonach bardzo kolorowa, składająca się m.in. z różnorodnych wzorów geometrycznych, roślinnych, fotografii i wycinków ze starych plakatów. Kolorystyka i wzornictwo tej kolekcji nadaje pomieszczeniom dodatkowy uroku. Kolekcja pochodząca z fabryki Codicer na podkładzie gresowym jest mrozoodporna i nadaje się do ułożenia zarówno na ścianie jak i na podłodze. Ciekawy design w połączeniu z wysokiej jakości wykończeniem i antypoślizgową powierzchnią daje nam produkt wysokiej jakości pod względem technicznym i estetycznym.

Kolekcja Hoxo Mix to płytki gresowe do wnętrz mieszkalnych typu łazienka czy kuchnia jak i do pomieszczeń użytkowych, typu biura, restauracje, kawiarnie czy hotele, oraz na zewnątrz na taras, balkon czy chodnik.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij