Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Raktion

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Raktion

Kolekcja Raktion to nowa i bardzo oryginalna propozycja płytek heksagonalnych o barwnej powierzchni. Są to hiszpańskie płytki gresowe o bardzo charakterystycznym i intensywnym designie z oferty fabryki Codicer, Wielobarwne płytki których powierzchnia to wizualna wersja reakcje wody i różnokolorowych farby. Płytki te można łączyć z płytkami Basic Hex, typu monokolor, dzięki czemu otrzymamy stonowany a jednocześnie nietuzinkowy efekt końcowy. Na kolekcję tą składają się płytki bazowe Raktion Hex Mix 22x25 i Raktion Hex Decor mix 22x25. Są to hiszpańskie płytki heksagonalne produkowane na podkładzie gresowym o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Raktion mają zastosowanie jako płytki podłogowe i płytki ścienne, są mrozoodporne, dzięki czemu mogą stanowić przedłużenie aranżacji wnętrza mieszkania na zewnątrz np tarasu czy balkonu. Jest to propozycja kafli gresowych zarówno do wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użytkowych o publicznym charakterze typu restauracje, kawiarnie, puby, przedszkola czy szkoły.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do salonu, płytki d przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij