Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Ellesmere

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Ellesmere

Kolekcja Ellesmere to płytki gresowe o polerowanej powierzchni to produkt dla tych, którzy kochają strukturę materiałów i kreatywność. Przyszłość łączy się z przeszłością, a estetyka cementu z betonem, tworząc materiały o wysokiej jakości i efekcie wizualnym. Kolekcja dostępna jest w jednym kolorze podstawowym jasno-szarym i nadrukowanym wzorem geometrycznym w stylu Patchwork. Powierzchnie tej kolekcji charakteryzują się delikatym przebarwieniami co nadaje im wygład postarzenia o polerowanej powierzchni, wszystkie te elementy dają efekt wyjątkowości. Formy charakterystyczne dla tej kolekcji to 60x60c, 60x120cm, 30x60cm i 30x30 cm. Dostępne kolory to: Ellesmere, Ellesmere Decor, Ellesmere Decor Malla 5, Ellesmere Malla 5 i Ellesmere Taco.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij