Menu

Kategorie

Kolekcja Illinois

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Illinois

W przeszłości cement był materiałem użytkowanym tylko na zewnątrz budynków, jednak z biegiem czasu ten surowiec podbił przestrzenie i przeniknął do wnętrza. Bez wątpienia mamy do czynienia z materiałem, który jest odporny na upływ czasu i posiadający nieograniczone możliwości dekoracyjne, ponieważ doskonale komponuje się z innymi materiałami, takimi jak kamień czy drewno. Skupiliśmy się na tym materiale w naszej kolekcji Illinois, aby stworzyć oszałamiające i niesamowicie piękne projekty. Aby lepiej odtworzyć estetykę, płytki zostały powiększone, a fugi prawie wyeliminowane, szukając wizualnej ciągłości. Illinois jest dostępne w wielu formatach od 75x75, 60X60, 60x120 aż po 100x100cm i wykończeniach o naturalnym, prostym i ponadczasowym wyglądzie. Ta kolekcja została zaprojektowana w neutralnej gamie kolorystycznej z wykorzystaniem kolorów bieli, piasku, perły i szarości. Płytki gresowe posiadające wysokie parametry techniczne możemy stosować na ścianach jak i na podłodze. Ponieważ producent oferuje płytki tzw. Ani-Slip możemy je również wykorzystać na zewnątrz na tarasie czy balkonie a nawet przy basenie (produkt pod indywidualne zamówienie). Dostępne kolory to Illinois White, Illinois Bone, Illinois Grey i Illinois Graphite. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij