Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Arlon

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Arlon

Kolekcja Arlon to hiszpańskie płytki gresowe imitujące biały marmur. Płytka gresowa jest mrozoodporna, rektyfikowana i posiada błyszczącą polerowaną powierzchnię, co nadaje jej elegancji i ponadczasowości. Wysoka jakość wykonania płytki z kolekcji Arlon pozwala na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej czy w hotelu. Płytka Arlon dostępna jest w formacie 80x160 i 80x80. Kolekcja Arlon to płytka którą możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij