Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Calacatta Realonda

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Calacatta Realonda

Kolekcja Calacatta to płytki gresowe imitujące biały marmur z użyleniem w kolorach szaro-brzowych o matowej powierzchni. Płytki gresowe marmuropodobne Calacatta to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie w czterech rozmiarach i formach gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle gresowe Calacatta są oferowane w formatach 40x120 cm, 30,9 x 30,9 cm, 33 x 33 cm i 28,5 x 33 cm. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe.  Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Dostępne modele to: Calacatta Gold, Calacatta Gold Circle, Calacatta Gold Hexagon i Calacatta Gold Elipse. 

Zastosowanie; płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij