Menu

Kategorie

Kolekcja Carrara Equipe

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Carrara Equipe

Kolekcja Carrara to piękne ponadczasowe płytki imitujące kamień naturalny z kolekcji pod tą samą nazwą firmy Equipe. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki w dwóch rozmiarach: 7,5x15 i 7,5x30 cm, jak i płytek gresowych heksagonalnych o wymiarze 17,5 x 20 cm. Kafle dostępne są w kolorystyce białego marmur z czarnymi smugami typu Carrara. Dodatkowo kolekcja płytek ściennych zawiera płytki w dwóch wersjach wykończenia, o powierzchni matowej i polerowanej, drugą cecha tej kolekcji jest stworzenie płytek ściennych o krawędziach prostych, fazowanych i wklęsłych. Do kolekcji płytek ściennych producent proponuje wykończenia dekoracyjne Carrara Rex Glossy, Carrara Metropolis Gloss, cokoły pod nazwą Bullnose 7,5x15 i skirting 15x15, wałki London, Torello i Pencil w rozmiarach 5x30 i 5x15. Jest to hiszpańska glazura która może stanowić element aranżacji wnętrz mieszkalnych praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Hiszpańskie płytki gresowe Carrara Hexagon 17,5x20 to matowe i mrozoodporne płytki o uniwersalnym zastosowaniu w kształcie heksagonu. Płytki te można stosować jako płytki podłogowe, płytki ścienne i płytki na zewnątrz np jako elewacja, płytki na taras czy płytki balkonowe. Płytki heksagonalne Carrara wzbogacone są o płytki dekoracyjne Hexagon Peak 17,5x20 i Hexagon Flow. 

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Płytki ścienne: płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij