Menu

Kategorie

Kolekcja Da Vinci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Da Vinci

  Hiszpański producent Azteca stworzył kolekcję bardzo pięknych i ponadczasowych płytek gresowych imitujących włoski biały marmur typu calacata. Jest to odpowiedz na powracający trend aranżacji wnętrz białymi płytkami typu marmur. Są to eleganckie białe płytki z czarnymi i szarymi smugami charakterystycznymi dla naturalnego kamienia. Mimo że są to płytki o klasycznym wzornictwie, mają bardzo uniwersalne zastosowanie. Możemy je wykorzystać w projektowaniu wnętrz klasycznych, we wnętrzach retro jak i we wnętrzach nowoczesnych gdzie kładziemy nacisk na fakture płytek i minimalizm. Hiszpański producent Azteka stworzył w tym przypadku już same w sobie bardzo efektowne płytki, nie wymagają one stosowania dodatkowych wyszukanych dekoracji, ograniczono się w tym przypadku do stworzenia jedynie mozaiki, której bazą jest płytka podstawowa Da Vinci.Jest to propozycja płytek ściennych i podłogowych które będą bardzo pięknie wyglądały np. z dodatkami metalowymi typu listwy.

Kolekcja płytek Da Vinci produkowana jest w dwóch opcjach, wersji płytek ściennych produkowanych na białym podkładzie w formacie 22.3x90 i w wersji płytek gresowych, które idealnie sprawdzają się jako płytki podłogowe i płytki ścienne, proponowane w formatach 60x120, 45x90, 60x60 i 30x60. Płytki z tej kolekcji z wyjątkiem formatu 30x60 są rektyfikowane. Oferowane są w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, jako płytki lapatowane i płytki matowe.

 Należy zaznaczyć że kolekcja płytek Da vinci z oferty fabryki Azteka to gwarancja najwyższej jakości wykonania i wzornictwa i wykorzystania do produkcji materiałów najwyższej jakości.

 Wysoka jakość i ciekawy design pozwala na ich układanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych takich jak łazienki, salony, przedpokoje jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Jest to propozycja płytek idealnych do aranżacji restauracji, pokoi hotelowych, sal konferencyjnych. Płytki na podkładzie gresowym dzięki odpowiednim parametrom technicznym są mrozoodporne, możemy je wykorzystać również na zewnątrz budynków np. jako płytki tarasowe czy na balkon.

 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij