Menu

Kategorie

Kolekcja Dynasty

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dynasty

Kolekcja Dynasty hiszpańskiego pochodzenia to płytki imitująca marmur i posiadają dekoracyjne użylenie co podkreśla naturalny wygląd. Kolekcji Dynasty to synonim elegancji dający efekt wyszukanego wnętrza. Są to klasyczne i eleganckie płytki gresowe i ścienne imitujące naturalny kamień czy marmur dostępne w formatach 60x60cm i 40x120cm. Dynasty to hiszpańskie płytki o uniwersalnym zastosowaniu, płytki na podkładzie gresowym 60x60 nadają się do ułożenia na podłodze jak i na ścianie, natomiast płytki o formatach 40x120 cm to typowe płytki ścienne. Ciekawa propozycją są w tym przypadku płytki dekoracyjne Dynasty Space, są to z trójwymiarowym wzorem, które nadadzą każdemu pomieszczeniu wyjątkowej elegancji i niepowtarzalnego efektu. Płytki z tej kolekcji mają satynową gładką powierzchnię i rektyfikowane krawędzie. Seria tych płytek to przykład produktów które można wykorzystać zarówno we wnętrzach mieszkalnych, np. jako płytki łazienkowe, w salonie, jako płytki do kuchni, czy kafle do holu, oraz we wnętrzach publicznych typu hotele, restauracje, biura, sale konferencyjne.

Zastosowanie:płytki gresowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na ścianę, płytki na podłogę, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki do jadalni, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij