Menu

Kategorie

Kolekcja Galicia

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Galicia

Kolekcja Galicia i Tuy płytki gresowe o formacie 33x33cm i 33x66 cm w dwóch wariantach: o rdzawej metalizowanej powierzchni i brązowej z kremowymi przebarwieniami. Są to kafle o uniwersalnym zastosowaniu, mogą być wykorzystane jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe, czy dzięki temu ze są mrozoodporne, jako płytki na taras czy elewacje.
Płytki gresowe z kolekcji Galicia dzięki interesującej i nietuzinkowej stylistyce są propozycją do stworzenia ciekawej aranżacji zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i w obiektach użyteczności  publicznej. Są to kafle gresowe, mrozoodporne które można zastosować jako element elewacji, jako płytki na taras czy na balkon. Płytki te to ciekawa propozycja płytek na podłogę, płytek do kuchni, płytek łazienkowych czy do salonu. Dostępne kolory to Galicia Oxido, Galicia Terra ,Tuy Oxido i Tuy Oxido.

Zastosowanie. Płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki na elewacje, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij