Menu

Kategorie

Kolekcja Golden Black

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Golden Black

Charyzmatyczne złote żyłki są wykute na wyrafinowanym czarnym tle w naszej kolekcji Golden Black, gdzie wyraźna jest gra kontrastów i realizm wizualny. Wielkoformatowy polerowany marmur i ponadczasowe piękno pokazują, że doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. Nic dziwnego, że wyrafinowanie jego krystalicznego wykończenia podbije wszystkie wnętrza. Luksus i harmonia dla przestrzeni emanujących designem i elegancją, w których ten szlachetny kamień zajmuje centralne miejsce. Ponadczasowość kolekcji Golden Black w połączeniu z właściwościami gresu sprawia, że ​​jest to idealna kolekcja do dekoracji wnętrz lub na zewnątrz. Całość dostępna jest o wykończeniu błyszczącym i formacie 60x120cm.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij