Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Lambrate

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Lambrate

Kolekcja Lambrate z hiszpańskiej fabryki Arcana to płytki ścienne na podkładzie gresowym kamień naturalny. Są to płytki gresowe ścienne o matowej powierzchni i wysokimi parametrami technicznymi. Kolekcja Lambrate składa się z gładkich płytek imitujących kamień czy beton, płytek Cadorna dekoracyjnych z wzorem, płytki Ventura imitujące cegiełkę i Cordusio imitujące cegiełkę z wzorem na powierzchni. Cała kolekcja jest utrzymana w kolorach naturalnych białych, szarych i kremowych. Kolekcja dostępne jest w kształcie prostokątnym o wymiarze 33.3x100 cm. W skład kolekcji wchodzą płytki:Lambrate Bone, Lambrate Beige, Lambrate Plomo, Lambrate Gris, Cadorna Bone, Cadorna Beige, Cadorna Gris, Cadorna Plomo, Ventura Blanco i Cordusio Blanco.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij