Menu

Kategorie

Kolekcja Makalu

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Makalu

Kolekcja Makalu to płytki gresowe imitująca kamień naturalny o wymiarze 33x66 cm. Są to płytki o lekko nie równiej powierzchni wyglądem przypomina łupek. Powierzchnia posiadają przebarwienia, które podkreślają wygład naturalnego kamienia tworząc tym ciekawszą całość. Są to płytki gresowe hiszpańskiego pochodzenia z fabryki Codicer o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne czy jako płytki elewacyjne. Kafle Makalu łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji kamienia naturalnego jak i naturalności w kolorystyce i wzornictwie. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Płytki są wykonane z gresu co gwarantuje nam odporność na mróz, są matowe i nierektyfikowane. Ze względu na swoje cechy kolekcja Makalu może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie jako okładzina elewacji. Dostępne kolory to Makalu Beige, Makalu Silver, Makalu Grey i Makalu Black.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij