Menu

Kategorie

Kolekcja Marshall Calacata

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Marshall Calacata

Płytki Marshall Calacata to białe płytki gresowe typu calacata, imitujące naturalny biały marmur. Marshall Calacata to płytki o satynowej powierzchni o białej powierzchni na której widać szare użylenie i smugi. Elegancka, ponadczasowa i klasyczna płytka która będzie pasowała do każdej aranżacji wnętrza. Jest to idealna propozycja płytki do salonu, płytki do łazienki czy płytki do kuchni. Szczególnie spektakularnie płytki te wyglądają na dużych powierzchniach, gdzie widać w pełni piękno naturalnego marmuru. Są to płytki o uniwersalnym zastosowaniu, można ich użyć jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Płytki Marshall Calacata produkowane są na gresowym podkładzie w formacie 15x90 cm.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij