Menu

Kategorie

Kolekcja Mercedairo

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mercedairo

Kolekcja Mercedairo 60x120cm to piękne ponadczasowe płytki imitujące naturalny kamień z kolekcji Mercedairo. Kolekcja ta składa się z płytek kamieniopodobnych w kolorach szarym i kremowym. Dodatkowo kolekcja ta zawiera płytki w dwóch wersjach wykończenia powierzchni, matowej i polerowanej. Płytki gresowe z tej kolekcji  nie wymagają impregnacji. Producent oferuje te płytki w formacie 60x120, są one mrozoodporne i rektyfikowane.  Płytki produkowane są na podkładzie gresowym i mają uniwersalne zastosowanie, mogą być układane w każdym wnętrzu mieszkalnym czy użytkowym, jak i na zewnątrz budynku jako płytki tarasowe, balkonowe czy płytki elewacyjne..

Zastosowanie: płytki gresowe,płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij