Menu

Kategorie

Kolekcja Multiquartz

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 14

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Multiquartz

Kolekcja Multiquartz to płyty z gresu porcelanowego o strukturalnym charakterze, mocno cieniowane, o powierzchniach odpowiednich do zastosowania na wewnątrz jak i na zewnątrz. Multiquarz to imitujące kamień płytki oferowane w trzech wariantach kolorystycznych ozdobione różnymi rektyfikowanymi formatami. Kolekcja proponowana jest w formatach 20x20 cm, 20x40cm, 30x30cm i 60x60cm. Multiquarz jest idealna na posadzki i okładziny zewnętrzne do obiektów mieszkalnych i komercyjnych o niskim natężeniu ruchu. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Płytki Multiquarz pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Dostępne kolory płytek to: Multiquarz Beige, Multiquarz Gray, Multiquarz White.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij