Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Nile

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nile

Kolekcja Nile to płytki ścienne utrzymane w stylistyce imitującej kamień z efektem postarzenie w naturalnej kolorystyce począwszy od kolorów bieli i ceglanym a kończywszy na jasno-szarym. Niewątpliwym atutem tej kolekcji są płytki typu decory Nile Decor Curve i Nile Decor Lineal dla których bazę stanowią płytki jednobarwne Nile. Płytki produkowane na podkładzie czerwonym z tej kolekcji oferowane są w formacie 10x30 cm i posiadają matową powierzchnie. Dostępne kolory to: Nile White, Nile Concrete, Nile Clay, Nile Cotto, Nile White Decor Curve, Nile Concrete Decor Lineal, Nile Clay Decor Curve i Nile Cotto Decor Lineal.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij