Menu

Kategorie

Kolekcja Nile

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Nile

Kolekcja Nile to płytki ścienne utrzymane w stylistyce imitującej kamień z efektem postarzenie w naturalnej kolorystyce począwszy od kolorów bieli i ceglanym a kończywszy na jasno-szarym. Niewątpliwym atutem tej kolekcji są płytki typu decory Nile Decor Curve i Nile Decor Lineal dla których bazę stanowią płytki jednobarwne Nile. Płytki produkowane na podkładzie czerwonym z tej kolekcji oferowane są w formacie 10x30 cm i posiadają matową powierzchnie. Dostępne kolory to: Nile White, Nile Concrete, Nile Clay, Nile Cotto, Nile White Decor Curve, Nile Concrete Decor Lineal, Nile Clay Decor Curve i Nile Cotto Decor Lineal.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij