Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Quarcita

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Quarcita

Kolekcja Quarcita to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich Quarcita i strukturalnych Quarcita Relieve wyprodukowanych z gresu. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie, wyjątek stanowią dekory strukturalne Quarcita Relieve są przeznaczone wyłącznie do stosowania na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm. Na kolekcję składają się płytek w kolorze białym i szarym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Quarcita to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Quarcita Blanco, Quarcita Gris i Quarcita Natural.  

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij