Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Toronto

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Toronto

Kolekcja Toronto to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek strukturalnych Toronto i płytek mozaiki wykonane z gresu. Generalnie możemy stosować kafle strukturalne Karachi na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 31x56cm cm. Na kolekcję składają się płytki w kolorach kremu, brązu i antracytowy z delikatym użyleniem i przebarwieniami co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Toronto to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Toronto Ivory, Toronto Marron i Toronto Antracita.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki elewacyjne.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij