Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Toscana

Kolekcja Toscana

Kolekcja Toscana to kolekcja płytek gresowych imitującam kamień naturalny. Kolekcja ta składa się z płytek gładkich wyprodukowanych z gresu w kolorach beżu, brązu i. szarości. Generalnie możemy wszystkie płytki gresowe stosować na podłodze i na ścianie wewnątrz i na zewnątrz. Kolekcja jest wykonana z rektyfikowanymi krawędziami, co czyni ich idealnym produktem do stosowania na zewnątrz. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 100x100cm i posiadają powierzchnie lappato tzn. półpołyskową. Na kolekcję składają się płytek w kolorze brązowym, beżowym i szarym z przebarwieniami i użyleniem co ma podkreślać naturalny wygląd kamienia. Kafle Toscana to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i publicznych typu restauracje, kawiarnie. Dostępne kolory to: Toscana Greige, Toscana Grey i Toscana Perla.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu, płytki gresowe, płytki elewacyjne, płytki na taras, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij