Menu

Kategorie

Kolekcja Unika

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Unika

 

Unika to kolekcja, w której kamienne posadzki zamkowe i historycznych europejskich rezydencji łączą się z cementem, w fascynującej grze warstw i struktur, które prowadzą do dialogu tego co stare z współczesną architekturą. Płytki imitujące kamień z widocznymi przetarciami i grą cieni na powierzchni, czynią je jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Stonowane a jednocześnie bogata struktura, połączenie nowoczesności z efektem vintage płytek czyni je wyjątkowymi. Producent ABK Ceramika proponuje płytki Unika w odcieniach brązu i szarości w wersji naturalnej i postarzanej antique. W ofercie znajdziemy płytki Unika Bronze, Unika Crema, Unika Ecru, UniKa Grey, Unika Smoke. Są to płytki gresowe barwione w masie i mrozoodporne o matowym wykończeniu. Płytki matowe o szerokim i uniwersalnym zastosowaniu, idealna propozycja zastosowania jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki elewacyjne i płytki tarasowe 40x80 antypoślizgowe o grubości 2 cm. Tradycyjne płytki Unica o grubości 9 mm oferowane są w formatach 60x120, 30x120, 40x80, 60x60, 30x60, 20x40, 10x30 i 20x20. Do kolekcji tej stworzono Decor Linc 60x60, Unica Game 60x60, Unica Freedom i Mix Wall 60x80. Unika to kafle o wysokich parametrach technicznych, które proponowane są zarówno do aranżacji pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, jak i do wnętrz uzyteczności publicznej, biur, hoteli, restauracji, kawiarni.

Zastosowanie: płytki ścienne i płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki balkonowe.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij