Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Velvet my

Kolekcja Velvet my

Kolekcja Velvet to płytki imitujące kamień produkowana z gresu. Jest to kolekcja ponadczasowych płytek wiernie oddających piękno naturalnego kamienia, który stał się na powrót hitem dla architektów w aranżacji wnętrz. Jest to propozycja płytek hiszpańskich o matowym wykończaniu w naturalnych kolorach beżu, brązowym i szarym. Płytki Velvet mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe o powierzchni gładkiej i strukturalnej. Są to płytki imitujące kamień dające elegancki efekt w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Velvet pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Kolekcja Velvet to płytki gresowe o matowym wykończeniu powierzchni oferowane w wielu formatach od klasycznych kwadratów i prostokątów. Kolekcje dostępne są w wymiarach 29,5×59,5 cm, 59,5×59,5cm, 60×120 c, i 75x75 cm. Dostępne kolory to: Velvet Gris i Velvet Crema. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij