Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cairo

Kolekcja Cairo

Kolekcja Cairo to płytki gresowe imitująca kamień naturalny o wymiarze 33x66 cm. Są to płytki o lekko nie równiej powierzchni wyglądające jak gdyby ułożona powierzchnia składała się z kilkadziesiąt małych cienkich pasków pociętego kamienia. Powierzchnia posiadają przebarwienia, które podkreślają wygład naturalnego kamienia tworząc tym ciekawszą całość. Są to płytki gresowe hiszpańskiego pochodzenia z fabryki Codicer o uniwersalnym zastosowaniu, można wykorzystać je zarówno jako płytki ścienne, jako płytki podłogowe oraz jako płytki na taras, balkon czy jako płytki elewacyjne. Kafle Cairo łączą w sobie efekt nowoczesności w imitacji kamienia naturalnego jak i naturalności w kolorystyce i wzornictwie. Kafle te łączą w sobie zarówno wysoką jakość wykonania jak i modny, ponadczasowy design. Płytki są wykonane z gresu co gwarantuje nam odporność na mróz, są matowe i nierektyfikowane. Ze względu na swoje cechy kolekcja Cairo może znaleźć zastosowanie zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w pomieszczeniach mieszkalnych, wewnątrz na podłogach i ścianach np. w przedpokoju, pokoju, salonie, łazience, kuchni jak również na zewnątrz na balkonie, tarasie, elewacji, chodnikach i w altankach. Dostępne kolory to Cairo Gold, Cairo Mixto i Cairo Gris.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki na podłogę, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na elewację, płytki na balkon, płytki do przedpokoju, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij