Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Pierre

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Pierre

Kolekcja Pierre to płytki ścienne imitująca piaskowiec prostokątne o wymiarach 40x120 cm i 30x90 cm w modnych odsłonach kolorystycznych .To kafle produkowane na podkładzie białym o matowej powierzchni i ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Kolekcja poszerzona jest o dekory strukturalne: Pierre Link to płytka imitująca cegłę gdzie powierzchnia płytki składa się z dwudziestu cegieł zdobionymi różnymi wzorami strukturalnymi natomiast Pierre Strimler to płytki wzorzyste z nadrukowanym wzorem w paski o różnych odcieniach brązu i szarości, płytki Pierre Stuck przypominają łupek przy czym powierzchnie składa się z różnego wymiaru cienki pasków w kolorach brązu i szarości. Płytki Pierre pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są nierektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz. Dostępne kolory płytke to: Pierre Snow, Pierre Grey, Pierre Pearl, Taupe, Pierre Bone, Pierre Link Grey, Pierre Link Taupe, Pierre Link Pearl, Pierre Link Bone, Strimler Pierre Grey, Strimler Pierre Taupe, Stuck Pierre Grey i Stuck Pierre Taupe.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij