Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Serena

Kolekcja Serena

Kolekcja Serena to płytki na podkładzie gresowym, które poprzez lekkie nierówności powierzchni, cieniowanie kolorów i efekt postarzenia doskonale imitują kamień naturalny. Płytki z fabryki Codicer idealnie nadają się jako okładzina podłogi, gdyż dzięki swoim parametrom technicznym nie wchłaniają substancji w swoją powierzchnie a tym samym są łatwe w utrzymaniu. Nadają się jako okładzina podłogi, gdyż są wykonane z gresu a zatem też łatwe w utrzymaniu czystości. Kolekcja składa się z płytek tylko prostokątnych oraz tzw. Blocks o wymiarach 33x66 cm. Płytki Blocks różnią się wyglądem, gdyż na jedną płytkę 33x66 cm składa się wzór wyglądający, jakby ułożono kilka małych kafli o różnych formatach a niektóre z nich posiadają wzór geometryczny. Tworzy to optycznie bardziej dynamiczną i ciekawszą powierzchnię. Dostępne kolory kolekcji to: Serena Grey, Serena White, Serena Beige, Serena Blocks Grey, Serena Blochs White i Serena Blochs Beige. 

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij