Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Dublin

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Dublin

Dublin to kolekcja  białych płytek w stylu retro, które mogą być wykorzystane zarówno jako płytki podłogowe  jak i płytki ścienne. Są to kafle w formacie 33,2x33,2,  podzielone na cztery kwadraty zakończone czarnymi narożnikami które położone na większej powierzchni tworzą elegancką powierzchnie nawiązując do stylistyki znanej z kamienic z ubiegłego wieku. Są to hiszpańskie płytki produkowane na czerwonym podkładzie przeznaczone do pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki do hol, płytki do salonu. Płytki te posiadają trzecia klasę ścieralności, nie są mrozoodporne i nie mają rektyfikowanych krawędzi. Płytka Dublin przedzielona jest na 4 równe części, nacięcie które tworzy ten podział należy w procesie fugowania również zafugować.

Zastosowanie -płytki na czerwonym podkładzie; płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do hol, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij