Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Micro Ribes

Kolekcja Micro Ribes

Szukacie czegoś nowego, co będzie odskocznią od wszędobylskich szarości i betonu, bieli i drewna, taka propozycją jest imitacja lastriko, która wraca do łask po latach zapomnienia. Jest to najnowsze odkrycie projektantów wnętrz. Kolekcja Micro z oferty fabryki Ribesalbes to jedna z najciekawszych propozycji płytek gresowych bazowych i wzorzystych. 

Kolekcja składa się z płytek bazowych Micro o wymiarze 20x20 cm i kolorystyce białej, szarej i czarnej, które wyglądają jakby w masę "zatopione" zostały barwne kawałki naturalnego kamienia. Daje to intensywny i bardzo piękny efekt kontrastu widoczny w całej okazałości na dużej powierzchni. Seria ta zawiera również płytki wzorzyste których nazwa składa się z nazwy kolekcji Micro i dodatkiem numeryczny począwszy od Micro 001 do Micro 015, których powierzchnie zdobią geometryczne wzory podtrzymując podstawową kolorystykę biało, szarą i czarną. Bardzo cieką dekoracja są Micro 012, Micro 013,  Micro 014 i Micro 015, poszerzone zostały wzóry graficzno-roślinny o kolory niebieski i czerwony, motywy przypominają nam płytki w starych kamienicach czy innych starych budowlach. Micro to oferta płytek do aranżacji raczej klasycznych, glamour i nowoczesnych wnętrz, który dzięki dopracowanej stylistyce i kolorystyce daje wiele możliwości łączenia z drewnem, szkłem i metalem. Jest to idealna propozycja do aranżacji wnętrz o dużej powierzchni. Mimo że co do zasady lastriko samo w sobie jest kojarzone z zimnem, te płytki dają nam poczucie ciepła i komfortu. Są to płytki matowe z antypoślizgową powierzchnią.

Zastosowanie tej kolekcji to płytki podłogowe do kuchni, do przedpokoju, do salonu, płytki łazienkowe, w sklepach, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij