Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Adwa

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Adwa

Szare płytki ścienne z kolekcji Adwa, to najnowsza propozycja glazury łącząca w sobie nowoczesność kolorystyki, efekt retro w małym formacie tych płytek i dekoracjach Adwa Wade 15x15. Są to hiszpańskie kafle ścienne w formacie 15x15 łączące tak modną szarości z przetarciami i element dekoracyjny jakim są płytki wzorzyste Adwa Wade 15x15 gdzie dominują stonowane, eleganckie ornamenty roślinne. Glazura z tej kolekcji produkowana jest na białym podkładzie a jej powierzchnia jest matowa. Kafle Adwa to propozycja płytek ściennych łazienkowych, płytek do kuchni, płytek do salonu, czy płytek do przedpokoju.

Zastosowanie-płytki ścienne: płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salon, płytki do holu, okładzina np na kominek, płytki do przedpokoju.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij