Menu

Kategorie

Kolekcja Adwa

Kolekcja Adwa

Szare płytki ścienne z kolekcji Adwa, to najnowsza propozycja glazury łącząca w sobie nowoczesność kolorystyki, efekt retro w małym formacie tych płytek i dekoracjach Adwa Wade 15x15. Są to hiszpańskie kafle ścienne w formacie 15x15 łączące tak modną szarości z przetarciami i element dekoracyjny jakim są płytki wzorzyste Adwa Wade 15x15 gdzie dominują stonowane, eleganckie ornamenty roślinne. Glazura z tej kolekcji produkowana jest na białym podkładzie a jej powierzchnia jest matowa. Kafle Adwa to propozycja płytek ściennych łazienkowych, płytek do kuchni, płytek do salonu, czy płytek do przedpokoju.

Zastosowanie-płytki ścienne: płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salon, płytki do holu, okładzina np na kominek, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij