Menu

Kategorie

Kolekcja Alpha

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alpha

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Alpha to gładkie płytki o błyszczącej lekko nierównej powierzchni produkowane na białym podkładzie. Model Alpha to trójkątne płytki ścienne o pastelowej kolorystyce. Charakterystyczne dla tej kolekcji jest kształt trójkąta i poszerzona paleta barw o złoty i srebrny. Powierzchnia płytek jest błyszcząca co nadaje im elegancki połysk a lekka nierówność odbija dodatkowo światło. Są to kafle ścienne o wymiarze 11,5x13 cm i idealnie do wewnętrzna jako płytki łazienkowe, kuchenne, do przedpokoju, elementy aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Alpha pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Mogą być ciekawym elementem aranżacji klasycznej, minimalistycznej czy retro. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Alpha White, Alpha Cream, Alpha Aloe, Alpha Green, Alpha Blue, Alpha Pink, Alpha Light Grey, Alpha Dark Grey, Alpha Gold i Alpha Silver.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij