Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Antika

Kolekcja Antika

Kolekcja Antika to hiszpańskiego pochodzenia płytki ścienne produkowane na gresowym podkładzie z lekko nierówną powierzchnią. Płytki w nowoczesnej odsłonie kolorystycznej posiadają błyszczącą powierzchnie i są nierektyfikowane. Kolekcja w jasnych kolorach cieniowanych od bieli, kremu i szarości o błyszczącym wykończeniu. Kolekcja dostępna jest w  kształcie cegiełki Antika 6x25cm. Dodatkowo dostępne są tzw. wałki Torelo 5x25 i Bordon 2x25cm. Płytki ścienne z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń publicznych, hoteli czy biura. Dostępne kolory to: Antika Blanco, Antika Bone, Antika Gris i Antika Acero.


 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do hotelu, płytki do biura, płytki do restauracji.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij