Menu

Kategorie

Kolekcja Avenue

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Avenue

Kolekcja Avenue to propozycja płytek ściennych na białym podkładzie z oferty fabryki Azulejos Benadresa. Kafle z tej serii mają w dotyku delikatnie nierównej strukturze jakby porowatą, nawiązują one do charakterystycznych nierówności elewacji budynków, zabudowy w przestrzeni miejskiej i kamienia naturalnego.  Seria Avenue jest to propozycja płytek do aranżacji nowoczesnych i industrialnych wnętrz gdzie chcemy jednocześnie podkreślić prostotę i naturalne piękno wnętrza wykorzystując do tego naturalne produkty takie jak kamień, beton i metal. Idealnie z płytka z tej kolekcji komponują się dodatki z chromowanego metalu o prostych kształtach.

Kolekcja płytek ściennych Avenue produkowana jest w dwóch wersjach, w pierwszej królują dwa odcienie beżu bliskie natury, w drugiej szarość w dwóch tonacjach, jasnej i ciemnej. Kolekcja uzupełniona jest o dekoracje trójwymiarowe Track Avenue i Leves Avenue.  Do płytek ściennych producent stworzył również płytkę podłogowa gresową pod tą samą nazwą w kolorach gris i beige.

Bardzo ciekawa kolekcja, dopracowaną stanowiąca spójna całość. Możemy stworzyć pełna aranżację łazienki czy salonu z płytki ściennej i płytki podłogowej.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij