Menu

Kategorie

Kolekcja Bellini

Ilość: 44

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 44

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Bellini

Ape Łazienki oferuje płytki ścienne wykonane z gresu hiszpańskiego producenta z kolekcji Bellini. To modne, lazurowe płytki utrzymane w barwach pastelowych od klasycznej bieli, szarości, zieleni po błękitny aż do czerń i czerwony. Kafle dostępne są w rozmiarze 7,5x30 i różne wykończenie powierzchni. Kolekcja o wykończeniu błyszczącym oferowana jest klasycznie w stylu Metro tzn. gładka powierzchnia lub w stylu rustykalnym Bellini i Bellini Retro o lekko nierównej powierzchni a poszerzona jest o eleganckie płytki 3D typu Bisel z frezowanymi krawędziami. Szeroka paleta kolorów i rozmiarów tej kolekcji umożliwiają zastosowanie praktycznie w każdym pomieszczeniu i to nie tylko na ścianach łazienki czy kuchni, ale również jako element aranżacji w holu czy salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Bellini pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych rozmiarach można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok własnym kształtem.  

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij