Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Bloom Moon

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bloom Moon

Bloom narodziła się jako płytka ścienna z efektem cementu o neutralnym i ponadczasowym charakterze, której należy nadać charakter zwłaszcza poprzez reliefy. Zarówno Keen, jak i Lumen charakteryzują się powierzchniami, które zachęcają do wrażeń dotykowych, dzięki którym można wyczuć całą grę tekstur. Efektywna gra z światłem i cieniami nadają kolekcji Bloom swoją osobowość. Ta mimetyczna i współczesna kolekcja została pomyślana jako idealna płytka ścienna, która rozwija swoje piękno w połączeniu z drewnianymi podłogami. Kolekcja Bloom wykonana na białym podkładzie oferowana jest w formacie 31,6x100cm. W Ape Łazienki oferujemy modele Bloom Moon i Lumen Moon.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij