Menu

Kategorie

Kolekcja Bulge

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bulge

Moda lat 60 była ekscytująca i ekstremalna, pokazał nam, jak ludzie zaczęli ubierać się zgodnie ze swoimi upodobaniami, pomijając poważniejsze stroje. W rezultacie na ulicach zaczęły pojawiać się bardziej żywe i intensywne kolory. Popularne kolory i nadruki inspirowane były nurtami Pop-Artu, choć pojawiła się również tendencja do używania kolorów w odcieniach ziemi, zwłaszcza w czasach, gdy modne były ubrania hippisowskie. Ponieważ moda zawsze wraca, kolekcja Bulge inspirowana jest stylem lat 60-tych z elementami retro, zaokrąglonymi krawędziami i intensywnymi kolorami. W każdej płytce możesz rozpoznać różne intensywności i dużą różnorodność odcieni kolorów, od najbardziej neutralnych (bieli, beżu i szarości) po najbardziej odważne (aqua, ocean i wulkan). Płytki ścienne na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu oferowane są w dwóch formatach 12,4x12,4 cm i 7,5x30 cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Bulge White, Bulge Grey, Bulge Volkano, Bulge Ocean, Bulge Acqua, 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij