Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Century

Ilość: 33

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 33

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Century

Kolekcja Century to płytki ścienne na podkładzie czerwonym produkowane przez hiszpańską fabrykę Ribesalbes. Płytki o błyszczącym wykończeniu dostępne w ciepłych kolorach od bieli, kremu, brązu, zielonym, niebieskim i czarnym. Kolekcja posiada również listy ozdobne, które można stosować jako zakończenie lub oddzielenie powierzchni. Płytki z kolekcji Century możemy stosować na ścianach np. w kuchni, łazience, salonie, korytarzu, holu czy w biurze. Kolekcja pasuje do każdego stylu i wyposażenia a bardzo błyszcząca powierzchnia reflektuje dodatkowo światło w pomieszczeniach co nadaje mi dodatkowego blasku i jasność. Wymiary dostępne kolekcji to  15x15cm, 7.5x15cm, 4x15cm i 2x15cm. Kolorystyka: White, Dark Grey, Black, Sage, Blue, Moka, Olive i Beige.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do holu, płytki do biura.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij