Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Century

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Century

Kolekcja Century to płytki ścienne na podkładzie czerwonym produkowane przez hiszpańską fabrykę Ribesalbes. Płytki o błyszczącym wykończeniu dostępne w ciepłych kolorach od bieli, kremu, brązu, zielonym, niebieskim i czarnym. Kolekcja posiada również listy ozdobne, które można stosować jako zakończenie lub oddzielenie powierzchni. Płytki z kolekcji Century możemy stosować na ścianach np. w kuchni, łazience, salonie, korytarzu, holu czy w biurze. Kolekcja pasuje do każdego stylu i wyposażenia a bardzo błyszcząca powierzchnia reflektuje dodatkowo światło w pomieszczeniach co nadaje mi dodatkowego blasku i jasność. Wymiary dostępne kolekcji to  15x15cm, 7.5x15cm, 4x15cm i 2x15cm. Kolorystyka: White, Dark Grey, Black, Sage, Blue, Moka, Olive i Beige.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do holu, płytki do biura.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij