Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Chroma

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chroma

Kolekcja Chroma to płytki ścienne produkowana na białym podkładzie o błyszczących kolorach, która łączy neutralne odcienie i strukturę 3D. Wzory kwiatowe i geometryczne wraz z mozaikami dają wszechstronne możliwości kompozycji. Chroma o formatach 25x38cm i 11,5x38 cm w sześciu neutralnych kolorach, odpowiada współczesnym trendom i kolorom  i mogą znaleźć zastosowanie w pomieszczeniach przemysłowych jak i publicznych czy prywatnych. Wzór kwiecisty Decoro Flower, struktury Struttura Tide 3D razem z mozaiką sprawiają, że ta ceramika idealnie komponuje się z różnymi stylami wystroju wnętrz mieszkalnych. Dostępne kolory to: Chroma White, Chroma Ivory, Chroma Grey, Chroma Coral, Chroma Blue, Chroma Light Blue, Chroma Decoro Flower, Chroma Struttura Tide 3D i Chroma Mosaico.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij