Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Chroma

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 17

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Chroma

Kolekcja Chroma to płytki ścienne produkowana na białym podkładzie o błyszczących kolorach, która łączy neutralne odcienie i strukturę 3D. Wzory kwiatowe i geometryczne wraz z mozaikami dają wszechstronne możliwości kompozycji. Chroma o formatach 25x38cm i 11,5x38 cm w sześciu neutralnych kolorach, odpowiada współczesnym trendom i kolorom  i mogą znaleźć zastosowanie w pomieszczeniach przemysłowych jak i publicznych czy prywatnych. Wzór kwiecisty Decoro Flower, struktury Struttura Tide 3D razem z mozaiką sprawiają, że ta ceramika idealnie komponuje się z różnymi stylami wystroju wnętrz mieszkalnych. Dostępne kolory to: Chroma White, Chroma Ivory, Chroma Grey, Chroma Coral, Chroma Blue, Chroma Light Blue, Chroma Decoro Flower, Chroma Struttura Tide 3D i Chroma Mosaico.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij