Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Classic

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Classic

Classic to hiszpańska glazura charakteryzująca się elegancją i szykiem. Są to płytki ścienne o ciekawych kolorach budzących wspomnienie Prowansji czy Lazurowego Wybrzeża. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach od klasycznej bieli, beżu po niebieski. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, glazura ta może być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Classic pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Poprzez łączenie płytek o różnych barwnych lub układanie wzoru np. w jodełkę można utworzyć niezwykle elementy dekoracyjne na ścianach, które nie wymagają dodatkowych dekoracji przyciągając wzrok. Płytki ścienne na białym podkładzie o błyszczącym wykończeniu oferowane są w formacie 10x30,5 cm. Dodatkowo oferujemy listy wykończeniowe tylu wałek Edge Stick o wymiarze 1,5x30,5cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Classic White, Classic Lake i Classic Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij