Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Click

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Click

Kolekcja Click to płytki ścienne oferowane w dwóch kolorach białym i beżowym wyprodukowane na białym podkładzie o matowym wykończeniu. Bazowa płytka Click posiada delikatną strukturalną powierzchnie i rektyfikowane krawędzie. Dodatkowo zaprojektowano płytki dekoracyjne o różnych wzorach geometrycznych typu Net, Zeep i Click Decor Art, jak i roślinną dekoracje przedstawiającą różne liście Decor Set 3 Exotica, wzór rozkłada się na 3 płytki oferowany jako komplet sprzedażowy. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, które można wykorzystać jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Click pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Płytki ścienne na białym podkładzie o matowym wykończeniu oferowane są w formacie 40x120 cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Click White, Click Dakar, Net White, Net Dakar, Zeep White, Zeep Dakar, Click Decor Art White, Click Decor Art Dakar i Decor Set 3 Exotica.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij