Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Clinker

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 10

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clinker

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Clinker to matowe gładkie i strukturalne trójwymiarowe kafle. Są to płytki oferowane w czterech kolorach klasyczno białe i czarne jaki i metaliczne Bronce i Metalic. Modele Clinker Corn i Clinker Cape posiada na całości wzór trójwymiarowy poprzez co powierzchnia jest nierówna i w ciekawy sposób załamuje światło. Połączenie płytek bazowych i dekoracji pozwala na stworzenie unikatowych aranżacji. Kolekcja produkowana jest w kształcie prostokątnym o dwóch wymiarach 30x90 cm i 40x120 cm. Ich użytkowa wszechstronność pozwala na wykorzystanie ich w obiektach mieszkalnych, obiektach użytkowych oraz jako przedłużenie aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dostępne kolory z tej kolekcji to Clinker Snow, Clinker Dark, Clinker Snow Cape, Clinker Snow Corn, Clinker Dark Cape, Clinker Dark Corn, Clinker Cape Bronce i Clinker Cape Matalic.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu, płytka do biura.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij