Menu

Kategorie

Kolekcja Cloud Ape

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cloud Ape

Kolekcja Cloud to płytki ścienne produkowane na białym podkładzie o matowym wykończeniu. Cloud charakteryzuje się gamą czterech wyrafinowanych, inspirujących kolorów od żółtego, czerwieni po turkus i niebieski, które uzupełnione są dwoma neutralnymi kolorami: białym i perłowym. Powierzchnia odwzorowuje fakturę ręcznie wykonanego materiału, co tworzy bardzo nowoczesny wygląd. Cloud jest uzupełniona dekoracyjnymi elementami graficznymi: Ultra o geometrycznym reliefie, Gravity Decor o liniowym i uporządkowanym wyglądzie oraz Cloud Decor Set 3 zestaw trzech płytek o bujnym, roślinnym wzorze. Jest to przykład klasycznych płytek ściennych, które można wykorzystać jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Cloud pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Płytki ścienne na białym podkładzie o matowym wykończeniu oferowane są w formacie 35x100 cm. Dostępne modele w Ape Łazienki: Cloud White, Ultra White ,Code White, Cloud Gold, Ultra Gold, Cloud Blue, Ultra Blue, Cloud Red, Ultra Red, Cloud Turquoise, Ultra Turquoise, Cloud Decor Set, Cloud Decor, Paint White Mix, Decor Gravity Multi i Decor Gravity Blue.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij