Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Corda

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Corda

Kolekcja Corda inspirowana betonem i kamieniem i wpływami kwarcytu to klasyczna, ponadczasowa i architektoniczna propozycja płytek ściennych, ze zintegrowanym ziarnem i neutralnymi tonami, nadaje się do wszelkiego rodzaju projektów. Ta kolekcja oferowana w formacie 25x40 cm i błyszczącej powierzchni. Zużyty cement wyraża się we wzornictwie w dwóch odcieniach szarości Corda Grey i Corda Soft Grey. Zaprojektowane płytki ścienne są produkowane na białym podkładzie o gładkiej i dekoracyjnej powierzchni z wzorami geometrycznymi. Płytki ścienne przeznaczone są do stosowanie wewnątrz a design idealnie do siebie pasują we wszystkich pomieszczeniach. Corda Dekor posiadają geometryczny wzór w drobne heksagony natomiast Corda Geo Dekor to duże heksagony które dodatkowo zdobią drobne wzory. Jest to idealna propozycja płytki do kuchni, płytki do łazienki czy płytki ściennej do innych pomieszczeń np salonu, czy przedpokoju. Płytki Corda pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij