Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Corinto

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Corinto

Kolekcja Corinto to płytki na podkładzie gresowym, które poprzez lekkie nierówności powierzchni i cieniowanie kolorów doskonale imitują kamień naturalny. Płytki hiszpańskiego pochodzenia idealnie nadają się jako okładzina ściany lub elewacji o matowiej powierzchni. Płytek prostokątnych o wymiarach 44x66 cmw stylu przypominają m.in. cegłę malowaną. Płytki tego typu różnią się wyglądem, składają się z wzóru wyglądający, jakby ułożono kilka małych kamieni o różnych formatach. Tworzy to optycznie bardziej dynamiczną i ciekawszą powierzchnię. Producent przewidział płytki z kolekcji Corinto do zastosowania wewnątrz np. w salonie korytarzu czy kuchni jak i na zewnątrz np. na taras lub na balkon. Dostępne kolory kolekcji to: Corinto Beige i Corinto Color.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij