Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Corinto

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Corinto

Kolekcja Corinto to płytki na podkładzie gresowym, które poprzez lekkie nierówności powierzchni i cieniowanie kolorów doskonale imitują kamień naturalny. Płytki hiszpańskiego pochodzenia idealnie nadają się jako okładzina ściany lub elewacji o matowiej powierzchni. Płytek prostokątnych o wymiarach 44x66 cmw stylu przypominają m.in. cegłę malowaną. Płytki tego typu różnią się wyglądem, składają się z wzóru wyglądający, jakby ułożono kilka małych kamieni o różnych formatach. Tworzy to optycznie bardziej dynamiczną i ciekawszą powierzchnię. Producent przewidział płytki z kolekcji Corinto do zastosowania wewnątrz np. w salonie korytarzu czy kuchni jak i na zewnątrz np. na taras lub na balkon. Dostępne kolory kolekcji to: Corinto Beige i Corinto Color.

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij