Menu

Kategorie

Kolekcja Cupidon

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 43

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Cupidon

Kolekcja Cupidon to płytki ścienne produkowane przez hiszpańską fabrykę o błyszczącym wykończeniu z gładką powierzchnią. Kolorystyka kolekcji to monokolory, między klasycznymi barwami jak biel, krem, czarny czy szary znajdziemy również odcienie niebieskie, zieleni, czerwieni, pomarańcza i żółte. Produkowana są w formacie spłaszczonego sześciokąta o wymiarze 10x30 cm. Ponadto oferowane są w dwóch wariantach jako płaskie płytki Liso i jako trójwymiarowe z fazowanymi krawędziami Bisel. Płytki z kolekcji Cupidon mają bardzo klasyczny design, możemy je wykorzystać jako płytki łazienkowe, płytki ścienne, płytki do salonu czy jako płytki kuchenne. Można je łączyć z drewnem, szkłem, elementami stalowymi tworząc ciekawe i ponadczasowe aranżacje. Bardzo uniwersalny charakter pozwala na ich wykorzystanie zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych, industrialnych czy minimalistycznych. Jest to kolekcja dla miłośników kolorów pasująca do każdego stylu i wyposażenia, gdzie każdy może znaleść odpowiednią kafle dla siebie. Chętnie znajdują zastosowanie w miejscach publicznego użytku jak biuro czy restauracja, stosując je jako element aranżacji poprzez nowoczesny format.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij