Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Egzotica

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Egzotica

Kolekcja Egzotica to klasyczne płytki ścienne oferowane w trzech formatach 30,8x60,8cm, 17.8x29.8cm i 61.8x60.8cm o wykończeniu połyskowym. W Egzotica znajdziemy klasyczne płytki w kolorze białym i zielonym. Pomiędzy tymi klasycznymi płytkami dostępna jest jeszcze Egzotica Leaves, kafla z przypominająca wzór tropikalnego lasu i MS-Egzotica Green płytka z układem jodełki. Płytki Egzotica stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne i podłogowe do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to D-Egzotica Leaves, W-Egzotica White, MS-Egzotica Green i W-Egzotica Green.

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij