Menu

Kategorie

Kolekcja Elle

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Elle

Kolekcja Elle to klasyczne płytki płytki ścienne oferowane w dwóch formatach 32,8x89,8 cm i 59,8x59,8cm. Elle dostępne są o gładkiej i strukturalnej powierzchni w wykończeniu matowym o rektyfikowanych krawędziach. Kolorystyka jest utrzymana w bieli i niebieskim o gładkiej i dekoracyjnej powierzchni. Płytki Elle stanowią bardzo modny i klasyczny element aranżacji pasujący do każdego wnętrza. Elle z tej serii o uniwersalnym charakterze, które mają bardzo szerokie zastosowanie, można je wykorzystać jako płytki ścienne  do kuchni czy łazienki  lub jako okładzina na kominek, krótko mówiąc w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. Są to kafle o wysokich parametrach wykończenia i technicznych. Modele dostępne to Elle White, Elle Navy, Elle Navy Dekor, Elle White Str, Elle Navy Str i Elle Wood Str. 

Zastosowanie: płytki  ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na kominek. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij