Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Feng Shui

Kolekcja Feng Shui

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Feng Shui dostępne w ofercie Ape Łazienki to modne błyszczące i matowe kafle w kolorze białym. Kolekcja ta składa się z płytek ściennych w kształcie cegiełki i kwadratu w trzech rozmiarach: 15x15cm, 4x15cm i 2x15cm. To kafle ścienne o ponadczasowym wzornictwie i błyszczącej lub matowej gładkiej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i w aranżacjach retro czy country. Płytki Feng Shui pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu w kuchni, łazience, przedpokoju, holu, jako element aranżacji lub dekoracyjny we wnękach czy na kominku. Dostępne kolory to Feng Shui Blanco, Feng Shui Púrpura, Feng Shui Rojo, Feng Shui Naranja, Feng Shui Amarillo, Decor Feng Shui, Flor de la vida Blanco, Decor Feng Shui Flor de la vida Naranja, Decor Feng Shui Flor de la vida Naranja, Decor Feng Shui Mandala, Feng Shui Teal, Feng Shui Verde, Decor Feng Shui Copa frutas, Base Decor Feng Shui, Flor de la vida Verde, Decor Feng Shui Arbol de la vida, Base Decor Feng Shui Rayas calma i Decor Feng Shui Mandala.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij