Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja FS Iron

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja FS Iron

Kolekcja FS Iron to jak sama nazwa wskazuje seria inspirowana powierzchnią oksydującego metalu. Żelazko zapewnia styl vintage, który doskonale komponuje się z szeroką gamą płytek podłogowych FS. Płytki ścienne produkowane na białym podkładzie w formacie 20x40 cm odtwarzają materiał, który został utleniony i zniszczony przez żywioły. Materiał jest symbolem upływu czasu i pokazuje nam, że piękno jest ponadczasowe. FS Iron wykorzystuje technologię Deep Tech, która umożliwia uzyskanie niespotykanej głębi reliefów. Dostępna w dwóch kolorach FS Iron Oxid i FS Iron White idealnie nadaje się do przeniesienia formatu cegły do ​​nowego wymiaru, tworząc atmosferę pełną ciepła. 

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij