Menu

Kategorie

Kolekcja Heritage Mono

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Heritage Mono

Kolekcja Heritage to hiszpańska glazura charakteryzująca się matową powierzchnią przypominającą glinkę produkowana na czerwonym podkładzie. Kolorystyka utrzymana jest w modnych barwach ziemnych od klasycznej bieli, brązu, kremu i oliwy. Są to płytki ścienne w rustykalnym stylu o matowej powierzchni i lekkimi nierównościami na powierzchni i krawędziach. Kolekcja dostępna w pięciu kolorach oferowana jest w nietypowym formacie 7,5x28,5 cm. Jest to przykład dla klasycznych płytek ściennych i mogą być wykorzystana jako płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do holu, czy przedpokoju. Płytki Heritage pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem, bawełną czy kamieniem naturalnym i pasują do stylu country, rustykalnego czy klasycznego. Dostępne kolory to Heritage Blanco, Heritage Crema, Heritage Oliva, Heritage Tabaco i Heritage Grafito.

Zastosowanie- płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij